Välkommen att kontakta Kompetenslaget.

Piteå (huvudkontor)

Kunskapsallén 14
941 63 Piteå
Tel. 0911-911 00

Boden

Margaretagatan 12B
941 35 Boden
Tel. 0911-911 00

Umeå

Norra Obbolavägen 89
904 22 Umeå
Tel. 070-621 35 35

Kiruna

Vibratorvägen 17
981 38 Kiruna
Tel. 070-517 25 70

Org.nr. 556809-2117 | info@kompetenslaget.se

Kontaktpersoner Piteå

Kontakta Kompetenslaget: Peter Strand

PETER STRAND
VD & KOMPETENSRÅDGIVARE
Mob: 070-911 16 23
peter.strand@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Kia Strand

KIA SVENSSON
PROJEKTKOORDINATOR
Mob: 0730-88 88 08
kia.svensson@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Nina Bladh

NINA BLADH
KOMPETENSRÅDGIVARE
Mob: 070-553 78 07
nina.bladh@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Helene Lowall

HELENE LOWALL
VERKSAMHETSCHEF
Mob: 070-380 81 80
helene.lowall@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Peter Kostet

PETER KOSTET
KOMPETENSRÅDGIVARE
Mob: 073-9852064
peter.kostet@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Helena Strand

HELENA STRAND
KOMPETENSRÅDGIVARE
Mob: 070-6648470
helena.strand@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Anders Lindberg

ANDERS LINDBERG
ORGANISATIONSKONSULT
Mob: 073-0824883
anders.lindberg@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Monica Eliasson

MONICA ELIASSON
PROJEKTKOORDINATOR & REKRYTERINGSKONSULT
Mob: 070-302 87 67
monica.eliasson@kompetenslaget.se

MARIA MARKSTRÖM
KOMPETENSRÅDGIVARE
Mob: 070-360 02 00
maria.markstrom@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Lotta Palm Andersson

ANNA-LENA OLOFSSON
HR-CHEF & HR/REKRYTERINGSKONSULT
Mob: 072-211 23 24
anna-lena.olofsson@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Lotta Palm Andersson

LOTTA PALM ANDERSSON
HR-KONSULT
Mob: 0911-911 00
lotta.palmandersson@kompetenslaget.se

Kontaktpersoner Umeå

Kontakta Kompetenslaget: Calle Rydin

CALLE RYDIN
LEDARSKAPSKONSULT & AFFÄRSUTVECKLARE
Mob: 072-730 37 39
calle.rydin@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Malin Moström

MALIN MOSTRÖM
KOMPETENSRÅDGIVARE
Mob: 070-461 63 32
malin.mostrom@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Gabriella Moritz

LOUISE KARLSSON
HR & KOMPETENSRÅDGIVARE
Mob: 073-081 81 29

louise.karlsson@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Gabriella Moritz

GABRIELLA MORITZ
KONTORSCHEF
Mob: 070-621 35 35
gabriella.moritz@kompetenslaget.se

 

GÖRAN HEDSTRÖM
LEDARSKAPSKONSULT
Mob: 0911-911 00
goran.hedstrom@kompetenslaget.se

Kontaktpersoner Boden

Kontakta Kompetenslaget: Bo Bergdahl

BO BERGDAHL
SENIOR ARBETSMILJÖINGENJÖR
Mob: 072-225 06 81
bo.bergdahl@kompetenslaget.se

Kontaktpersoner Kiruna

Kontakta Kompetenslaget: Lotta Palm Andersson

MONICA JOHANSSON
KOMPETENSRÅDGIVARE & KONTORSCHEF
Mob: 070-517 25 70
monica.johansson@kompetenslaget.se

Kontakta Kompetenslaget: Lotta Palm Andersson

AGNETA BJÖRNSTRÖM
KOMPETENSRÅDGIVARE
Mob: 076-844 99 16

agneta.bjornstrom@kompetenslaget.se